List fan planetoïden 4901-5000 List fan planetoïden 4001-5000 5e milennium f.Kr. Carien Kleibeuker Sifan Hassan Amerikaanske Akademy fan Keunsten en Letteren 5e milennium Bombshell Universiteit fan Warwick De Trisken Ruiselede Europeeske kampioenskippen Reedriden Oer Alles foar Froulju Byldbank Ljouwert Herfoarme Kapel (Hurdegaryp) Mytholmroyd Arp Kruithof Jappie van Dijk Jardingea Ariërs Glêsblazen Krisjna Aldheid Russyske roebel Klaas Veenboer Groeneveldpriis De Terschellinger Jorrit Bergsma Ankole-Watusy Elma de Vries Simke Kloostermanpriis Blauwe finfisk Johann Olav Koss Wetterpiper Charles Buk…
kowski Blockbuster (bom) Beekbergen Gysbert Japicxpriis Theodorus Beckeringh Tim Lobinger Greidemole Falstad Stienpiper Ferdinand Bordewijkpriis Willem Wilstra Neolitikum Reedriden op de Olympyske Winterspullen Kantongerjocht Dochiariou-kleaster Ambigram Anatoalje Dick van Zanten Gelimer Cisca Dresselhuys Grêfhichte Tim Prins Strjitte fan Torres Pander S-4 Postjager Maldiven Wertheim Clas Thunberg Wytkrúnreadsturtsje Ted Jan Bloemen Al-Aksamoskee
Aardenburg Michelle Pfeiffer Shorttrack Reidimerke Yndo-Jeropeänen Wopke Eekhoffpriis Tonny de Jong Dowestien Lier (distrikt) Flachen Manfred von Richthofen Meppen (Drinte) Margot Boer Lûanda Ponzi systeem Harm Visser Bloedbad fan Moiwana Stapelmoor Wervershoof Katedraal fan de Ferlossing fan it Folk Earik de Reade Jan Bos Hunebêd Ate Grypstra Douwe Fokkema sr. Lesbos Ponzifraude Kananefaten Wilhelm Gustloff Moskee fan Sint-Petersburch Bataven Angelslo Herbert Dijkstra Hoogeveense Vaart Sula Sgeir Wâldrock Berbertalen Lead (elemint) Gemeentlike weryndielings yn Nederlân Hilbert van der Duim Sûmearje Goaiïngaryp Atletyk Anton Constandse Steatsline C Klopke Madu
List fan planetoïden 4001-5000
5e milennium f.Kr.
Carien Kleibeuker
Sifan Hassan
Amerikaanske Akademy fan Keunsten en Letteren
5e milennium
Bombshell
Universiteit fan Warwick
De Trisken
Ruiselede
Europeeske kampioenskippen Reedriden Oer Alles foar Froulju
Byldbank Ljouwert
Herfoarme Kapel (Hurdegaryp)
Mytholmroyd
Arp Kruithof
Jappie van Dijk
Jardingea
Ariërs
Glêsblazen
Krisjna
Aldheid
Russyske roebel
Klaas Veenboer
Groeneveldpriis
De Terschellinger
Jorrit Bergsma
Ankole-Watusy
Elma de Vries
Simke Kloostermanpriis
Blauwe finfisk
Johann Olav Koss
Wetterpiper
Charles Bukowski
Blockbuster (bom)
Beekbergen
Gysbert Japicxpriis
Theodorus Beckeringh
Tim Lobinger
Greidemole