Araks Araż (herb szlachecki) Araz Nachiczewan Araz Həsənov Araz Abdullayev Araz Naxçıvan Mil-Muğan İmişli Bakılı Baku Yüksək Liqa (2001/2002) Premyer Liqası (2023/2024) Cristian Avram Siniša Branković Emil Balayev Böyükağa Hacıyev Republika Araksu Kamil Bayramov Premyer Liqası (2014/2015) Rusłan Zubkow Wiktor Kulikow (ur. 1971) Stadion Miejski w Nachiczewanie Yüksək Liqa (2004/2005) Saşa Yunisoğlu Edu Jewhen Szyman Vaqif Sadıqov Fəqan Umudov Wołodymyr Kozerenko Ołeksij Popow Əhməd Ələsgərov Zoran Bałdowaliew Anatolie Doroș Artiom Biezrodny Mistrzostwa Świata w Pił…
ce Nożnej 2018 (eliminacje strefy UEFA)/Grupa 3 Andrij Danajew Ihor Makowej Dmytro Parchomenko Ihor Nakoneczny Ruslan Abdullayev Lokomotiv İmişli Horodeccy herbu Kornic Shohreh Aghdashloo Premyer Liqası (2024/2025) Rafael Hüseynov Mistrzostwa Azerbejdżanu w piłce nożnej mężczyzn Serhij Siluk Qəşəm Nəcəfzadə Wybory prezydenckie w Azerbejdżanie w 2018 roku Ramis Mansurow Əsgər Abdullayev Serhij Puczkow Ea (bóg) Pan domu (tajski serial telewizyjny) Liga Narodów U
EFA (2018/2019) Jacek Zieliński (ur. 1961) Aras Özbiliz Álex Serrano Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018 (eliminacje strefy UEFA) Emin İmaməliyev Lipiec 2016 Emin Cəfərquliyev Mecze reprezentacji Polski w piłce nożnej mężczyzn prowadzonej przez Adama Nawałkę Fərid Quliyev Koszykarska Liga Azerbejdżanu Yüksək Liqa (2000/2001) Fábio Luís Ramim Yüksək Liqa (2006/2007) Gənclərbirliyi Sumgait Sabah Baku Xəzər Sumgait 2014 Vasif Haqverdiyev Yüksək Liqa (2005/2006) Camal Məmmədov İnşaatçı Sabirabad Mughan Salyan Zeynal Zeynalov Prefektura apostolska Azerbejdżanu Murad Ağakişiyev Xəzri Buzovna Baku MOİK Bakı Barys Karasiou Şəfa Baku Masallı FK Şahdağ Qusar
Araż (herb szlachecki)
Araz Nachiczewan
Araz Həsənov
Araz Abdullayev
Araz Naxçıvan
Mil-Muğan İmişli
Bakılı Baku
Yüksək Liqa (2001/2002)
Premyer Liqası (2023/2024)
Cristian Avram
Siniša Branković
Emil Balayev
Böyükağa Hacıyev
Republika Araksu
Kamil Bayramov
Premyer Liqası (2014/2015)
Rusłan Zubkow
Wiktor Kulikow (ur. 1971)
Stadion Miejski w Nachiczewanie
Yüksək Liqa (2004/2005)
Saşa Yunisoğlu
Edu
Jewhen Szyman
Vaqif Sadıqov
Fəqan Umudov
Wołodymyr Kozerenko
Ołeksij Popow
Əhməd Ələsgərov
Zoran Bałdowaliew
Anatolie Doroș
Artiom Biezrodny
Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018 (eliminacje strefy UEFA)/Grupa 3
Andrij Danajew
Ihor Makowej
Dmytro Parchomenko
Ihor Nakoneczny
Ruslan Abdullayev
Lokomotiv İmişli
Horodeccy herbu Kornic