Lamin Lamin Tucker Lamin Jallow Kiriłł Lamin Lamin Samateh Momodou Sonko Ooid Gambia na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1992 Gambia na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1996 Sierra Leone na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2004 Pizoidy Miasta Gambii Riplemarki falowe Gabriel Mendy Laminacja (petrografia) Puchar Narodów Afryki 2019 (kwalifikacje)/Grupa D Stromatolity Warstwa (geologia) Diecezja Bandżul 5 Gwardyjska Armia Otoczka jądrowa Warstwowanie Lamine Bangura Onkoid Laminy Assyriska FF Park Narodowy Lamington South Bank Road Mistrzostwa Świata U-17 w Piłce Nożnej 2009 Safe Hands for Girls Formacja Irati Andrzej Pelisiak Akumulacja rzeczna Cock Sparrer Jądro komórkowe Rzeki w Rosji Krzyżnik Gnejs Osuwisko w P…
Pielgrzymowicach Progeria Al-Amin Wahhab Puchar Narodów Afryki 2019 (kwalifikacje) Apoptoza Aktyna jądrowa Steve Biko FC Zmarli w sierpniu 2021 Zmarli w marcu 2024 Lampy elektronowe produkowane w Polsce Fortune FC Brikama United FC Piłka siatkowa na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2016 – turniej plażowy mężczyzn FC Johansen Amfibolit Lamine Conteh Saku Ylätupa Enoch Kofi Adu Puchar Ameryki Północnej w bobslejach 2018/2019 Sebastian Larsson Tarik Elyounoussi 13 stycznia Per Karlsson Dwutlenek węgla w atmosferze Ziemi Joel Ekstrand Ke
nny Stamatopoulos Puchar Ameryki Północnej w bobslejach 2014/2015 Nils-Eric Johansson Ahmed Yasin Puchar Ameryki w bobslejach 2013/2014 Vasalunds IF Puchar Narodów Afryki 2023 (kwalifikacje)/Grupa D Halowe Mistrzostwa Świata w Lekkoatletyce 1995 – skok w dal mężczyzn Dickson Etuhu Lekkoatletyka na Światowych Wojskowych Igrzyskach Sportowych 2011 – bieg na 100 m mężczyzn Chinedu Obasi 1986 AIK Fotboll Izba Reprezentantów Liberii Bobsleje na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 2014 – czwórki mężczyzn Umeå FC Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2026 (eliminacje strefy CAF)/Grupa A Wielka Brytania na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 2014 Bobsleje na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 2014 – dwójki mężczyzn Mist
Lamin Tucker
Lamin Jallow
Kiriłł Lamin
Lamin Samateh
Momodou Sonko
Ooid
Gambia na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1992
Gambia na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1996
Sierra Leone na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2004
Pizoidy
Miasta Gambii
Riplemarki falowe
Gabriel Mendy
Laminacja (petrografia)
Puchar Narodów Afryki 2019 (kwalifikacje)/Grupa D
Stromatolity
Warstwa (geologia)
Diecezja Bandżul
5 Gwardyjska Armia
Otoczka jądrowa
Warstwowanie
Lamine Bangura
Onkoid
Laminy
Assyriska FF
Park Narodowy Lamington
South Bank Road
Mistrzostwa Świata U-17 w Piłce Nożnej 2009
Safe Hands for Girls
Formacja Irati
Andrzej Pelisiak
Akumulacja rzeczna
Cock Sparrer
Jądro komórkowe
Rzeki w Rosji
Krzyżnik
Gnejs
Osuwisko w Pielgrzymowicach
Progeria